fredag 29 november 2019 Sesongavslutning HANS MAGNE SKARD , ALEKSANDER BASTIANSEN , JØRGEN HAUGVALDSTAD , JAN TORE KRISTOFFERSEN
torsdag 28 november 2019 Sesongavslutning PÅL RØNELV , HANS MAGNE SKARD , ALEKSANDER BASTIANSEN , OLE FOTLAND , ROAR BREKKE
fredag 22 november 2019 Klubbkveld HENRIK FLADSETH , ATLE FRETHEIM , RAYMOND FALLDALEN , ALON FELLUS , PÅL RØNELV
torsdag 21 november 2019 Klubbkveld HENRIK FLADSETH , ATLE FRETHEIM , RAYMOND FALLDALEN , TOR INGE ULVESETH , ANDREAS BACH , PÅL RØNELV
fredag 15 november 2019 Klubbkveld ANDERS MCAULEY , GUDMUND HUSDAL , JARLE LILLETVEDT , JONNY BAYER
torsdag 14 november 2019 Klubbkveld JON HÆGLAND , ANDERS MCAULEY , GUDMUND HUSDAL , PER OWE HELLE , JONNY BAYER
fredag 8 november 2019 Klubbkveld MIKAEL HEDNÉ , HENRIK STØREN , STIAN SÆVIG , JØRGEN HAUGVALDSTAD , JAN ROGER VOLL , ROAR BREKKE
torsdag 7 november 2019 Klubbkveld MIKAEL HEDNÉ , HENRIK STØREN , STIAN SÆVIG , JØRGEN HAUGVALDSTAD , ROAR BREKKE
lørdag 2 november 2019 Roast Battle - Finale!
fredag 1 november 2019 Klubbkveld JAN TORE KRISTOFFERSEN , ANDRÈ ULVESETER , ANDREAS BACH , NICOLAI ERSdal , TOR INGE ULVESETH
torsdag 31 oktober 2019 Klubbkveld JAN TORE KRISTOFFERSEN , ANDRÈ ULVESETER , JONNY BAYER , ANDREAS BACH , OLE FOTLAND , TOR INGE ULVESETH
onsdag 30 oktober 2019 André Ulveseter ANDRÉ ULVESETER
lørdag 26 oktober 2019 Kevin Kildal - Skamlaus KEVIN KILDAL
lørdag 26 oktober 2019 Roast Battle - Semifinale 4 MARLENE STAVRUM v RONNY TORSTEINSEN , JØRGEN HAUGVALDSTAD v FRANK VÅGENES
fredag 25 oktober 2019 Kevin Kildal KEVIN KILDAL - SKAMLAUS
torsdag 24 oktober 2019 Kevin Kildal - Skamlaus på Baronessen i Os KEVIN KILDAL
torsdag 24 oktober 2019 Klubbkveld CHRISTOFFER SCHJELDERUP , TBA , ADRIAN ANDERSEN , ALON FELLUS , PÅL RØNELV
tirsdag 22 oktober 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
lørdag 19 oktober 2019 Roast Battle - Semifinale 3 MERETHE LINDSTAD v ALEKSANDER ØKLAND , OLE FOTLAND v ANDREAS BACH
fredag 18 oktober 2019 Klubbkveld IAN FIDANCE , MERETHE LINDSTAD , HELENE HOLTSKOG , MORTEN ANDRE VOLLEN , JAN RUNE HOLDHUS
torsdag 17 oktober 2019 Klubbkveld JONAS BERGLAND , IAN FIDANCE , HELENE HOLTSKOG , MORTEN ANDRE VOLLEN , JAN RUNE HOLDHUS
tirsdag 15 oktober 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
lørdag 12 oktober 2019 Jonis Josef presenter: Woke
lørdag 12 oktober 2019 Roast Battle - Semifinale 2 ANDERS HAVDAL TANGENES v RAYMOND FALLDALEN , ANDERS MCAULEY v JON HÆGLAND
fredag 11 oktober 2019 Klubbkveld ANDERS HAVDAL TANGENES , TBA , RAYMOND FALLDALEN , HENNING BANG , ANDERS MCAULEY
torsdag 10 oktober 2019 Klubbkveld ANDERS HAVDAL TANGENES  , RAYMOND FALLDALEN , HENNING BANG , ANDREAS BACH , ADRIAN AUSTEVOLL , ANDERS MCAULEY
lørdag 5 oktober 2019 Nykommerkveld
lørdag 5 oktober 2019 Roast Battle - Semifinale 1
fredag 4 oktober 2019 Klubbkveld SJUR KOPPEN , ADRIAN ANDERSEN , OLE FOTLAND , SONDRE STØMER , THOMAS SANNE , HANNE INDREBØ
torsdag 3 oktober 2019 Klubbkveld SJUR KOPPEN , TBA , TBA , SONDRE STØMER , TOMAS NESSE
onsdag 2 oktober 2019 Standup på Kronbar CHRISTOFFER SCHJELDERUP , JONNY BAYER , SJUR KOPPEN , HANS MAGNE SKARD , JAN TORE KRISTOFFERSEN
lørdag 28 september 2019 Roast Battle - femte runde
fredag 27 september 2019 Klubbkveld MARIA STAVANG , MARLENE STAVRUM , HALVARD DYRNES , OLE FOTLAND , RONNY TORSTEINSEN
torsdag 26 september 2019 Klubbkveld MARIA STAVANG , MARLENE STAVRUM , HALVARD DYRNES , OLE FOTLAND , RONNY TORSTEINSEN
lørdag 21 september 2019 Roast Battle - fjerde runde
fredag 20 september 2019 Klubbkveld TBA , ANDERS HAVDAL TANGENES , ANDERS MCAULEY , METTE ALSTAD , BÅRD HOFSTAD , AHMED MAMOUW
torsdag 19 september 2019 Klubbkveld TBA , ANDERS HAVDAL TANGENES , ANDERS MCAULEY , METTE ALSTAD , BÅRD HOFSTAD , AHMED MAMOUW
lørdag 14 september 2019 Roast Battle - tredje runde
lørdag 14 september 2019 Ekstraforestilling "Tro, Hat & Ærlighet"
lørdag 14 september 2019 Roast Battle - tredje runde
lørdag 14 september 2019 Kurs i Standup med Christoffer Schjelderup & Ole Soo CHRISTOFFER SCHJELDERUP , OLE SOO
fredag 13 september 2019 Klubbkveld KATIA KVINGE , MARIUS THORKILDSEN , AILA SINOBER , STEFFEN LINDJAK RIIS , SJUR KOPPEN , OLE SOO
torsdag 12 september 2019 Klubbkveld KATIA KVINGE , MARIUS THORKILDSEN , ALIA SINOBER , STEFFEN LINDJAK RIIS , OLE SOO
lørdag 7 september 2019 Roast Battle - andre runde
lørdag 7 september 2019 Joe List & Friends JOE LIST(US) , SARAH TOLLEMACHE(US) , PÅL RØNELV , HANS MAGNE SKARD , VIGGO VENN
lørdag 7 september 2019 "Tro, Hat & Ærlighet" skal filmes! CHRISTOFFER SCHJELDERUP
fredag 6 september 2019 Joe List & Friends JOE LIST(US) , SARAH TOLLEMACHE(US) , PÅL RØNELV , CHRISTOFFER SCHJELDERUP
lørdag 31 august 2019 Roast Battle - åpningsshow!
fredag 30 august 2019 Klubbkveld JON HÆGLAND , KARSTEN BLOMVIK , MOHAMMED BASEFAR , CÉCILE MORONI , ROAR BREKKE
torsdag 29 august 2019 Klubbkveld VEGARD TRYGGESEID , KARSTEN BLOMVIK , MOHAMMED BASEFAR , FRANK VÅGENES
fredag 23 august 2019 Sesongstart ANDRÈ ULVESETER , JONNY BAYER , GUDMUND HUSDAL , ADRIAN ANDERSEN , ROGER NILSEN , JON HÆGLAND
torsdag 22 august 2019 Sesongstart ANDRÈ ULVESETER , RUNE LOTHE , GUDMUND HUSDAL , ADRIAN ANDERSEN , PER OWE HELLE , JAN TORE KRISTOFFERSEN
tirsdag 13 august 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
tirsdag 30 juli 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
lørdag 27 juli 2019 SommerStandup JAN TORE KRISTOFFSERSEN , SJUR KOPPEN , THOMAS ANTHUN NIELSEN , STIAN SÆVIG , JØRGEN HAUGVALDSTAD , EIRIK KROKÅS
fredag 26 juli 2019 SommerStandup JAN TORE KRISTOFFSERSEN , JØRGEN HAUGVALDSTAD , STIAN SÆVIG , MARIANNE DALE , EIRIK KROKÅS
lørdag 20 juli 2019 SommerStandup LOUIS KATZ , ROAR BREKKE , GUDMUND HUSDAL , TORMOD FOLLESØ , MOLLY RUBEN-LONG , PÅL RØNELV
fredag 19 juli 2019 SommerStandup LOUIS KATZ , ROAR BREKKE , GUDMUND HUSDAL , TORMOD FOLLESØ , MOLLY RUBEN-LONG , PÅL RØNELV
lørdag 13 juli 2019 SommerStandup GRIM MOBERG , ADRIAN ANDERSEN , ROGER NILSEN , SINDRE BLICHER LARSEN , ANDERS MCAULEY & JONNY BAYER
fredag 12 juli 2019 SommerStandup GRIM MOBERG , ADRIAN ANDERSEN , ROGER NILSEN , ALEKSANDER LERØY SKÅRNES , SINDRE BLICHER LARSEN , ANDERS MCAULEY & JONNY BAYER
lørdag 6 juli 2019 SommerStandup CHRISTOFFER SCHJELDERUP , HANNE INDREBØ , RAYMOND FALLDALEN , OLE FOTLAND , HANS MAGNE SKARD
fredag 5 juli 2019 SommerStandup CHRISTOFFER SCHJELDERUP , HANNE INDREBØ , RAYMOND FALLDALEN , OLE FOTLAND , HANS MAGNE SKARD
lørdag 8 juni 2019 Standup Pride ADAM SCHJØLBERG , CHRISTOFFER SCHJELDERUP , HANNE INDREBØ , MARIANNE DALE
fredag 31 mai 2019 Klubbkveld - Sesongavslutning ZAHID ALI , GIULIO GALLAROTTI , ZACH MCGOVERN , TROND ARNFINNSEN , JAN RUNE HOLDHUS
torsdag 30 mai 2019 Klubbkveld - Sesongavslutning ZAHID ALI , GIULIO GALLAROTTI , TORND ANFINNSEN , ZACH MCGOVERN , JAN RUNE HOLDHUS
lørdag 25 mai 2019 Yngve Skomsvoll - Sier det igjen, for aller første gang! YNGVE SKOMSVOLL
fredag 24 mai 2019 Klubbkveld RASMUS WOLD , JON HÆGLAND , ANDERS LOHNE FOSSE , MAGAN WELI , HANS MAGNE SKARD
torsdag 23 mai 2019 Klubbkveld RASMUS WOLD , JON HÆGLAND , ANDERS LOHNE FOSSE , MAGAN WELI , STIAN SÆVIG
fredag 10 mai 2019 Klubbkveld JONIS JOSEF , TOR INGE ULVESETH , AILA SINOBER , GEIR SINDRE BREIVIK , HANS MAGNE SKARD
torsdag 9 mai 2019 Klubbkveld JONIS JOSEF , TOR INGE ULVESETH , AILA SINOBER , GEIR SINDRE BREIVIK , HANS MAGNE SKARD
lørdag 4 mai 2019 Roast Battle - FINALE
fredag 3 mai 2019 Klubbkveld NILS-INGAR AADNE , ANDERS HAVDAL TANGENES , SANDRA SPJELKAVIK , JØRGEN HAUGVALDSTAD , JAN TORE KRISTOFFERSEN
torsdag 2 mai 2019 Klubbkveld NILS-INGAR AADNE , ANDERS HAVDAL TANGENES , SANDRA SPJELKAVIK , JØRGEN HAUGVALDSTAD , JAN TORE KRISTOFFERSEN
lørdag 27 april 2019 Roast Battle - andre semifinale
fredag 26 april 2019 Klubbkveld CHRISTOFFER SCHJELDERUP , ALEKSANDER BASTIANSEN , TORMOD FOLLESØ , PÅL RØNELV
torsdag 25 april 2019 Klubbkveld
tirsdag 23 april 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
onsdag 17 april 2019 PåskeExtravaganza SJUR KOPPEN , HANNE INDREBØ , JON HÆGLAND , TOR INGE ULVESETH , TOR OLAV OALANN PEDERSEN , PÅL RØNELV
lørdag 13 april 2019 Roast Battle - første semifinale JON HÆGLAND , SJUR KOPPEN , HANNE INDREBØ , ALON FELLUS , TORMOD FOLLESØ , RAYMOND FALLDALEN
fredag 12 april 2019 Klubbkveld DAG SØRÅS , JAN TORE KRISTOFFERSEN , HANS MAGNE SKARD , EMIL BERNTSEN , OLAV HAUGLAND
torsdag 11 april 2019 Klubbkveld DAG SØRÅS , JAN TORE KRISTOFFERSEN , HANS MAGNE SKARD , EMIL BERNTSEN , OLAV HAUGLAND
lørdag 6 april 2019 Roast Battle INGVILD SOLAAS , ALEKANDER LERØY SKÅRNES , MARIUS THORKILDSEN , CAMILLA OLSEN , JØRGEN HAUGVALDSTAD , KJETIL MELKEVIK
fredag 5 april 2019 Klubbkveld VIDAR HODNEKVAM , MARIUS THORKILDSEN , ANDREAS BACH , GUDMUND HUSDAL , OLE FOTLAND , THOMAS SÆVIG , ,
torsdag 4 april 2019 Klubbkveld VIDAR HODNEKVAM , MARIUS THORKILDSEN , ANDREAS BACH , GUDMUND HUSDAL , OLE FOTLAND , THOMAS SÆVIG
tirsdag 2 april 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
lørdag 30 mars 2019 Nykommerkveld
lørdag 30 mars 2019 Roast Battle JON HÆGLAND , ANDREAS BACH , MARIANNE DALE , ALON FELLUS , STIAN SÆVIG , ADRIAN ANDERSEN ,
fredag 29 mars 2019 Klubbkveld VEGAR TRYGGESEID , MARTIN MARKI , MICHAEL AMUNDSEN , HANS MAGNE SKARD , JAN TORE KRISTOFFERSEN
torsdag 28 mars 2019 Klubbkveld VEGAR TRYGGESEID , MARTIN MARKI , MICHAEL AMUNDSEN , HANS MAGNE SKARD , JAN TORE KRISTOFFERSEN
tirsdag 26 mars 2019 Humorlaboratoriet PÅL RØNELV , KJETIL MELKEVIK , JAN ROGER VOLL , ANDREAS BACH , ADRIAN ANDERSEN , GUDMUND HUSDAL , OLE FOTLAND , JØRGEN HAUGVALSTAD
lørdag 23 mars 2019 Roast Battle PÅL RØNELV , TORMOD FOLLESØ , RAYMOND FALLDALEN , ADRIAN AUSTEVOLL , METTE ALSTAD , SJUR KOPPEN
fredag 22 mars 2019 Klubbkveld MARTIN LEPPERØD , SJUR KOPPEN , AILA SINOBER , HANS MAGNE SKARD , JAN GAUSEL , PÅL RØNELV
torsdag 21 mars 2019 Klubbkveld MARTIN LEPPERØD , JAN TORE KRISTOFFERSEN , AILA SINOBER , METTE ALSTAD , SJUR KOPPEN
tirsdag 19 mars 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
lørdag 16 mars 2019 Roast Battle
lørdag 16 mars 2019 Kurs i Standup CHRISTOFFER SCHJELDERUP , OLE SOO
fredag 15 mars 2019 Klubbkveld CHRISTOFFER SCHJELDERUP , JON HÆGLAND , HANNE INDREBØ , JØRGEN HAUVALDSTAD , TOMAS NESSE , ,
torsdag 14 mars 2019 Klubbkveld CHRISTOFFER SCHJELDERUP , TOMAS NESSE , HANNE INDREBØ , JØRGEN HAUVALDSTAD , JON HÆGLAND
tirsdag 12 mars 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
fredag 8 mars 2019 Klubbkveld MARIA SHEHATA , HANNE INDREBØ , AMANDA ERLANDSEN , MARIANNE DALE , GRIM MOBERG
torsdag 7 mars 2019 Klubbkveld MARIA SHEHATA , AMANDA ERLANDSEN , HANNE INDREBØ , AILA SINOBER , GRIM MOBERG
tirsdag 5 mars 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet THOMAS SÆVIG , HANNE INDREBØ , ELEAH SOPHIE LEVERSEN FÚRE , OLE FOTLAND , ANDREAS BACH , TROND MARTIN KVALHEIM HAUGE , ALEKSANDER LERØYE SKÅRNES , TOR INGE ULVESETH
fredag 1 mars 2019 Klubbkveld KEVIN KILDAL , EIRIK KROKÅS , JONNY BAYER , ALEKSANDER LERØY SKÅRNES , ROGER NILSEN ,
torsdag 28 februar 2019 Klubbkveld KEVIN KILDAL , EIRIK KROKÅS , JONNY BAYER , ALEKSANDER LERØY SKÅRNES , ROGER NILSEN , JAN TORE KRISTOFFERSEN
tirsdag 26 februar 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet JAN TORE KRISTOFFERSEN , ANDREAS BACH , TORMOD FOLLSØ , KJETIL MELKEVIK , OLE FOTLAND , INGVILD LOUISE SOLAAS , JØRGEN HAUGVALDSTAD ,
fredag 22 februar 2019 Ekstrashow med Maria Stavang MARIA STAVANG  , LAURITS LUNDGAARD , BASTE BOLSTAD , STIAN SÆVIG , ANDREAS BACH , JON HÆGLAND
fredag 22 februar 2019 Klubbkveld MARIA STAVANG , LAURITS LUNDGAARD , STIAN SÆVIG , BASTE BOLSTAD , ANDREAS BACH , JON HÆGLAND
torsdag 21 februar 2019 Klubbkveld MARIA STAVANG , LAURITS LUNDGAARD , STIAN SÆVIG , BASTE BOLSTAD , ANDREAS BACH , JON HÆGLAND
tirsdag 19 februar 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
lørdag 16 februar 2019 Tuttifruttiland - Lars Berrum LARS BERRUM
fredag 15 februar 2019 Ekstrashow med Christian Mikkelsen - USTOLGT -
fredag 15 februar 2019 Klubbkveld - UTSOLGT - CHRISTIAN MIKKELSEN , HANS MAGNE SKARD , FLORENCIA LOPEZ , JESPER LAURSEN , TOMAS NESSE
torsdag 14 februar 2019 Ekstrashow med Christian Mikkelsen CHRISTIAN MIKKELSEN , FLORENCIA LOPEZ , JESPER LAURSEN , ALON FELLUS , THOMAS SÆVIG
torsdag 14 februar 2019 Klubbkveld -UTSOLGT- CHRISTIAN MIKKELSEN , HANS MAGNE SKARD , FLORENCIA LOPEZ , JESPER LAURSEN , TOMAS NESSE
lørdag 9 februar 2019 Idiot - Christer Torjussen CHRISTER TORJUSSEN
fredag 8 februar 2019 Klubbkveld MARTIN BEYER-OLSEN , TOMAS NESSE , FRIDA ANDERSEN , EIRIK KROKÅS
torsdag 7 februar 2019 Klubbkveld MARTIN BEYER-OLSEN , TOMAS NESSE , RUNE LOTHE , FRIDA ANDERSEN , EIRIK KROKÅS
fredag 1 februar 2019 Klubbkveld ROAR BREKKE , TOR INGE ULVESETH , GUDMUND HUSDAL , THOMAS SÆVIG , INGVILD LOUISE SOLAAS , PÅL RØNELV
torsdag 31 januar 2019 Klubbkveld TOMMY STEINE , TOR INGE ULVESETH , GUDMUND HUSDAL , ADRIAN ANDERSEN , INGVILD LOUISE SOLAAS , PÅL RØNELV
tirsdag 29 januar 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet RUNE LOTHE , PÅL RØNELV , HANNE INDREBØ , ANDREAS BACH , INGVILD LOUISE SOLAAS , ADRIAN ANDERSEN , THOMAS SÆVIG
fredag 25 januar 2019 Klubbkveld med Rory Scovel
torsdag 24 januar 2019 Klubbkveld JONNA STØME , PÅL RØNELV , HANS MAGNE SKARD , INGVILD LOUISE SOLAAS , ANDRE JERMAN
fredag 18 januar 2019 Klubbkveld GRIM MOBERG , HANS MAGNE SKARD , THOMAS ANTHUN NIELSEN , JØRGEN HAUGVALDSTAD , ALEKSANDER LERØY SKÅRNES , ROAR BREKKE
torsdag 17 januar 2019 Klubbkveld GRIM MOBERG , RAYMOND FALLDALEN , THOMAS ANTHUN NIELSEN , JØRGEN HAUGVALDSTAD , ALEKSANDER LERØY SKÅRNES , ROAR BREKKE
onsdag 16 januar 2019 Klubbkveld med Sigrid Bonde Tusvik SIGRID BONDE TUSVIK , EIRIK KROKÅS , RAYMOND FALLDALEN , HANNE INDREBØ , GRIM MOBERG
tirsdag 15 januar 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
tirsdag 15 januar 2019 Klubbkveld med Sigrid Bonde Tusvik SIGRID BONDE TUSVIK , EIRIK KROKÅS , RAYMOND FALLDALEN , HANNE INDREBØ , GRIM MOBERG
fredag 11 januar 2019 Sesongstart ADAM SCHJØLBERG , JONNY BAYER , STIAN SÆVIG , MARIANNE DALE , EIRIK KROKÅS
torsdag 10 januar 2019 Sesongstart ADAM SCHJØLBERG  , JONNY BAYER , STIAN SÆVIG , MARIANNE DALE , EIRIK KROKÅS
tirsdag 8 januar 2019 Sesongstart - Humorlaboratoriet
fredag 8 november 2019 Humorlaboratoriet på Vaskeriet
torsdag 11 april 2019 Påskelaboratoriet JON HÆGLAND , ALEKSANDER LERØY SKÅRNES , ANDREAS BACH , PER OWE HELLE , TOR OLAV PEDERSEN , ALON FELLUS , JAN ROGER VOLL , ELEH FÚRE , CHARLES XAVIER

Se videoklipp fra tidligere show!

leftPager
rightPager